2013

Kusursuz Güzellik, Yapı Fuarı'nda Sergilenecek

24-28 Nisan tarihleri arasında 36. kez düzenlenecek olan Yapı Fuarı’nda Salon 9, Stand 301’de Ege Seramik doğallığın ön planda olduğu yeni serileri ile üstün zevklere hitap edecek.

Ege Seramik’in Spring 2013 koleksiyonunda, tam parlak ve mermer desenli Panorama, Babylon, Lapis, Pegasus, Monaco ve Vavin serileri ilgiyi üzerine çekecek zemin ürünlerinin başında gelecek. Doğallığın ve şıklığın buluştuğu yeni koleksiyonda mermer desenli ürünlerin yanı sıra rölyef dokulu eskitme ahşap ürünler Country ve Fossilwood da yer alacak.

Ege Seramik’in koleksiyonunda rölyef dokulu ürünler Aura, Adriana, Synergy ve Alcor serileri ile mekânlara hareket kazandıracak. Aynı zamanda, rölyef dokulu ürün grubunda ideal mekânlar yaratmak için dekor ve düz fonların yanı sıra yer ve duvar karoları da mevcut olacak.

ALBIS

25x75 cm ebadındaki Albis serisine eklenen yeni altın ve platin efektli dekorlar fuarın en çok dikkat çeken ürünleri arasında olacak. Serinin Rubin dekorları göz alıcı altın pırıltısı ile fuarın en çok dikkat çeken ürünlerinden olacak. Banyosunda altın dokunuşları hissetmek isteyen seçkin zevkler Albis serisi ile hayat bulacak.

EVEREST

Dijital baskı teknolojisi ile üretilen mermer desenli 33x99 cm ebadındaki Everest serisine ait sütun görünümündeki Artemis rölyef, koleksiyonda dikkat çekerken aynı zamanda serinin klasik etkisini de arttıracak. Özel rölyefli Artemis, kendinden bordür ve süpürgelikli yapısı ile uygulama kolaylığı da sağlayacak.

COUNTRY

Doğalı kadar gerçek ahşap yüzeyli seramik ürünlerden Country serisi, doğal görünümünün yanı sıra yüzeyindeki rölyef dokusu ile daha doğal, daha sıcak ve gerçek ahşap hissinde. 60x60 , 12x60 ve 30x30 baret mozaikleri ile her türlü tasarıma olanak sağlayan Country, ahşap sıcaklığından ve seramiğin dayanıklılığından vazgeçilemeyen mekanlar için ideal bir çözüm sunacak.

ADRIANA

Baharın etkileri, Adriana serisi ile mekanlara yansıyacak. Ege Seramik Spring Koleksiyonunun en dikkat çeken serilerinden birisi olan Adriana, yeşil, mavi ve pembeyi yeniden banyolara taşıyacak, klasik renklere meydan okuyacak. 30x60 ebadındaki serinin rölyef yüzeyi, modern doku ile modern renkleri birleştirmek isteyenler için ideal fırsatlar sunacak.

TIME ve MAGIC

Türkiye’yi ilk defa dijital baskı teknolojisi ile tanıştıran Ege Seramik, bu yıl Yapı Fuarında yine bir ilke imza atacak. İlk defa geçmeli sistemde duvar karosu üretimi yine Ege Seramik tarafından yapılacak. Birbirine geçmeli sistemdeki karolar döşendiğinde derz boşluğu minimum düzeyde ve fark edilmeyecek kadar az oluşarak, son derece doğal bir mozaik görüntüsü oluşturacak. Doğallık ve estetik, Time ve Magic serileri ile banyolara taşınacak.


Ege Seramik, 2013 yılında da sektörün en önemli fuarlarından biri olan Yapı Fuarı’nda ‘’Kusursuz Güzellik’’ temasını lanse edecek. Şık ve elegant koleksiyonu ile bu yıl da mekânlarda iz bırakacak.