2014

Ege Seramik'ten Yeni Ahşap Seriler

Ege Seramik, doğanın eşsiz güzelliklerini ve doğal dokusunu yaşam alanlarıyla bütünleştirmek isteyenler için ahşap görünümlü yeni serileri sunuyor.

Birbirinden şık ve iddialı tasarımlarıyla Türk seramik sektörünün trendlerini belirleyen Ege Seramik, Spring koleksiyonunda sunduğu ahşap ürün gamındaki serileri ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Her tarza her mekana uygun renk ve doku seçenekleri ile Ege Seramik, eşsiz ve göz kamaştıran mekanlar yaratmayı vaad ediyor.

Doğa Kadar Gerçek Doğa Kadar Dayanıklı.

Ege Seramik, doğanın sade ve estetik güzelliklerinden biri olan ahşabı, seramik ile bir araya getirerek yaşam alanlarınızı seçkin dokunuşlar ile yeniden tasarlıyor.

Farklı tarzdaki serilerini müşterileriyle buluşturmaya devam eden Ege Seramik, sergilediği Motto, Himba ve Marvel Wood serileriyle ahşap dokunun sıcaklığını ve doğanın dayanıklılığını sizlerle buluşturuyor.

Digital Tile teknolojisi ile duvar karosu ve sırlı granit olarak üretilen seriler, 15x60, 30x30,60x60, 45x90 ve 15x90 cm ebatlarıyla zengin bir seçenek sunuyor. Ahşap seriler iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Ahşap seriler bej, gri, kahve, beyaz, gri renk çeşidi ile mekanlarınıza canlılık katıyor.