2017

EGE SERAMİK İSTANBUL YAPI FUARI’NA KATILDI

EGE SERAMİK İSTANBUL YAPI FUARI’NA KATILDI.

Ege Seramik, yurt içi ve yurt dışında katıldığı fuarlarla 2017 Spring Collection ürünlerini tanıtmaya devam ediyor!

Ege Seramik 23-27 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde 40.sı düzenlenen olan Yapı Fuarı’na katıldı. 40 yıldır Türk yapı sektörünün en büyük buluşmalarından biri olarak gösterilen Yapı Fuarı bu yıl da sektör temsilcileri ve profesyonelleri bir araya getirdi.

40. Yapı Fuarı’na katılmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller; ‘’ Yapı Fuarı inşaat sektörünün can damarlarından biri. 40 yıldır yapının tüm unsurlarını böyle büyük bir organizasyonla bir araya getirebiliyor olmak ve buna devam edebilmek takdire şayan. Bizde Ege Seramik olarak bu güzel organizasyonun parçası olmaktan ve sektör profesyonelleri ile buluşmaktan büyük keyif alıyoruz. Hem profesyonellerden hem de tüketicilerden aldığımız yorumlar çok pozitif, dolayısıyla fuar bizim için çok başarılı geçti. ’’ Dedi. Bu yıl başarısını Altın Mıknatıs "Stand Tasarımı 3.lük Ödülü " ile taçlandıran Ege Seramik adına ödülü, Mimar Zafer Han ile birlikte teslim alan Yedigüller sözlerini ‘’Bu yıl kazandığımız Altın Mıknatıs Stand Tasarımı 3.lük Ödülü de keyfimizi ayrıca arttıran unsurlardan biri oldu bizim için. Ege Seramik olarak çok mutlu ve gururluyuz . ‘’ diyerek bitirdi.

Yapı, inşaat malzemeleri ve teknolojilerinin tüm unsurlarının buluştuğu Yapı Fuarı’nda Ege Seramik 2017 Spring Collection ürünleri ile yine fuarın en çok gezilen ve beğenilen stantlarından biri oldu. Profesyonellerden övgü alan koleksiyonun öne çıkan serileri;

Woodsman: Trendler ortada, rustik tarz bu sene çok moda. Koltuklardan dekoratif ürünlere kadar herşey rustik tarzda. Peki seramikler neden olmasın? Eskitilmiş ahşap desenli görünümü ile Woodsman, rustik tarzı hem iç hem de dış mekanınıza taşımanın en sağlam ve uzun ömürlü yolu. 

Piccolo: Ege Seramik Dekorlu Ürünler konseptinin yeni üyesi Piccolo Serisi’ni gururla sunar! Spring Collection 2017 ‘nin en renkli serilerinden biri olan Piccolo size daha renkli, daha canlı, daha enerjik mekanlar yaratmaya davet ediyor. Sırlı granit yapısı ve sezon trendlerine uygun desenli tasarımı ile Piccolo, hem yerlerinize hem duvarlarınıza canlılık getirecek!

Epic; Eskitilmiş ahşabın güzelliği seramiğin sağlamlığı ile Epic Serisinde buluştu. Sizde mekanlarınızda rustik bir görünüm elde etmek istiyorsanız 15x90 boyutu ve 3 renk seçeneği ile Epic ilk tercihiniz olacak.

Sophia; Sırlı granit ve tam parlak rektifiyeli  Sophia; hem şıklıktan hem sağlamlıktan ödün vermeyenlerin yeni gözdesi. Sophia, 60x60 ölçüsü, 3 renk seçeneği ve mozaik görünümü ile yer kaplamasında son trend.