2015

Ege Seramik, Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu Arasında.

Ege Seramik, Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu Arasında.
 
 
İstanbul Sanayi Odası (ISO) tarafından hazırlanan‘’ Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2014 ‘’ araştırması açıklandı.
 
İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde, 1972 yılından beri seramik zemin kaplamaları üretimi gerçekleştiren, Ar-Ge ve Ür-Ge faaliyetleri ile  Türk seramik sektörününe önemli katkıları bulunan Ege Seramik, Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu’nun belirlendiği listede bu yıl da yerini aldı.
 
ISO 500 listesinin açıklanmasıyla ilgili görüşlerini aktaran Ege Seramik AŞ Genel Müdürü Göksen Yedigüller, elde edilen başarı ile ilgili; ‘’ Belirlediğimiz hedeflere ulaşmak için bütün çalışanlarımızla birlikte, bütün enerjimizle çalışıyoruz. Emeklerimizin karşılığını da bunun gibi başarılı sonuçlarla almış oluyoruz. Üretimden net satışlar üzerinden derecelendirilen bu sıralamada, satışlarımızı artırarak yer almaya devam ettik. Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu içinde yer almak, bizim için gurur verici bir sonuçtur.  Ege Seramik olarak kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimizle hem sektörümüze hem de ülke ekonomisine katkıda bulunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu amaçla yatırımlarımıza devam ediyoruz. Başarının kaynağının insan olduğuna inanıyoruz ve bu sonuçta emeği olan tüm çalışma arkadaşlarımızla daha da iyi sonuçlar yakalayacağımıza inanıyoruz.’’ dedi.