2018

EGE SERAMİK USTA EĞİTİM SEMİNERİ ANTALYA’DAYDI

Ege Seramik, Usta Eğitim Seminerleri’ne hız kesmeden devam ediyor. 12 Şubat günü Latanya Palm Hotel’de gerçekleştirilen Antalya Usta Eğitim Semineri, ustaların yüksek katılımı ile tamamlandı. Seminerde katılımcılara özel olarak hazırlanan promosyon setleri ve katılımcı sertifikaları dağıtıldı. Program, çeşitli hediyelerin dağıtıldığı çekilişle devam etti ve Ege Seramik çalışanları, bölge bayileri ve davetli ustaların topluca katıldığı akşam yemeği ile tamamlandı.

Seminerde Ege Seramik ürünlerinin özellikleri, ürün kutu etiketlerinin detaylı açıklamaları, doğru uygulama adımları, doğru seramik seçimi, farklı döşeme teknikleri ve karşılaşılabilecek muhtemel sorunların pratik çözümleri detaylı bir şekilde anlatıldı.

Ege Seramik Genel Müdür Göksen Yedigüller açılış konuşmasında,  ‘’ Çok uzun süre Antalya’da yaşamış biri olarak Usta Eğitim Semineri için tekrar burada ve sizlerle olmaktan çok mutluyum. Ürünlerimizin asıl değerini ustalığı ile ortaya çıkaran sizlerle etkin bir iletişim içerisinde olmak bizim için çok önemli. Dolayısıyla seminerlerimize 2018 yılı içerisinde hız kesmeden devam edeceğiz.’’ dedi.