2018

EGE SERAMİK USTA EĞİTİM SEMİNERİ KAYSERİ’Lİ USTALARLA BULUŞTU

EGE SERAMİK USTA EĞİTİM SEMİNERİ KAYSERİ’Lİ USTALARLA BULUŞTU

Ege Seramik, Usta Eğitim Seminerleri ile Türkiye’yi dolaşmaya devam ediyor. 22 Ekim günü Holiday Inn Kayseri Hotel ’de gerçekleştirilen Usta Eğitim Semineri, ustaların yüksek katılımı ile tamamlandı. Seminerde katılımcılara özel olarak hazırlanan promosyon setleri ve katılımcı sertifikaları dağıtıldı.

Organizasyon,ustalar için özel hazırlanan hediyelerin dağıtıldığı çekiliş sonrası Ege Seramik markasını yıllardır Kayseri’li tüketiciler ile başarılı bir şekilde buluşturan tek yetkili satıcı Te-Maser Yapı Malzemeleri, Ege Seramik çalışanları ve davetli ustaların topluca katıldığı akşam yemeği ile sonlandı.

Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller açılış konuşmasında,  “ Sene başında usta seminerlerimizin planını yaparken ilk eklediğimiz illerden biri Kayseri idi, ancak sizlerle buluşmak bugüne kısmet oldu. Sektörümüzün belki de en emek yoğun çalışanı siz değerli ustalarımızla iletişim halinde olmaktan çok mutluyuz.  Sizlerin sektörümüz için en önemli yapı taşlarından olduğunu çok iyi biliyoruz.  Size işinizi öğretmek için değil, sizlerle tanışmak, aynı ortamda bulunmak ve bizim için öneminizi ifade etmek için buradayız.  Yoğun ilginiz için hepinize çok teşekkür ederiz” dedi.

Seminerde Ege Seramik ürünlerinin özellikleri, ürün kutu etiketlerinin detaylı açıklamaları, doğru uygulama adımları, doğru seramik seçimi, farklı döşeme teknikleri ve karşılaşılabilecek muhtemel sorunların pratik çözümleri detaylı bir şekilde katılımcı ustalara anlatıldı.