2018

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ İBRAHİM POLAT'A 'ÖMÜR BOYU BAŞARI' ÖDÜLÜ

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ İBRAHİM POLAT'A 'ÖMÜR BOYU BAŞARI' ÖDÜLÜ

Marriott International Avrupa otelleri Franchise Konferansında İbrahim Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Polat'a 'Ömür Boyu Başarı Ödülü' verildi.

İbrahim Polat; Avrupa’da  franchise sistemini uygulamada öncülük yapmış olması,  Marriott ile alt markalarının Türkiye’de bilinirliğini sağlayarak, Türkiye’ye ilk Renaissance otelini açması ve her sene gösterilen üstün başarılarla marka değerini çok üst düzeylere taşıması nedeniyle, Dünyanın en büyük otel grubu Marriott tarafından bu ödüle layık görüldü. “Ömür Boyu Başarı Ödülü”  Marriott otelleri Avrupa Başkanı  Amy Mc Pherson tarafından İbrahim Polat adına toplantıda hazır bulunan Polat Turizm Genel Müdürü  Anıl Boydaş Tınaz’a  takdim edilmiştir.
 
Yaklaşık 25 senedir Marriott markasının Türkiye’de tanınmasında önemli rol oynayan Polat Turizm Otelcilik ve Ticaret A.Ş’nin Türkiye’de 3 oteli bulunmaktadır. İstanbul’da hizmet veren Renaissance Polat Istanbul Hotel ve Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel ile Erzurum’da misafirlerini ağırlayan Polat Erzurum Resort Hotel, İbrahim Polat Holding bünyesinde olmanın verdiği güven ile misafirlerine unutulmaz konaklama deneyimleri yaşatmaktadırlar.